Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
John-F. Klaver is een prijswinnend gitarist, zanger en muziekdocent. Op 11-jarige leeftijd begon hij met gitaarspelen, geïnspireerd door Gary Moore, Jimi Hendrix en Robben Ford. Hij volgde in Amerika muziektheorie- en gitaarlessen aan de University of the Pacifi. Terug in Nederland vervolgde John zijn studie aan het conservatorium van Amsterdam. Met zijn band won hij in 2011 en 2013 de Dutch Blues Challenge en in 2015 een bluesaward voor beste gitarist NL. Dit jaar is hij opnieuw finalist. Bluesmuzikant Matt Schofield zei niet voor niets: ‘John is one of the most interesting guitarists out of Holland I have heard for a while.’.
Aanvangstijden
Zondag 15 september 2024: 15:00 uur
Let op: Dit heeft al plaatsgevonden.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het optreden zelf.
Prijzen
15 euro.
Bezoekersinformatie
De Brauerij
Mehrer Straße 1 Kranenburg-niel (de) 1 km van Leuth
Leuth (Gelderland)
Blijf op de hoogte
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Muziek | Blues
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
A Light of Song In A Light of Song zingt Cappella ad Fluvium over Licht in alle zichtbare en onzichtbare vormen .. » 22 maart
Boaz Optreden in Leuth .. » 23 maart
Irish night met Fin M'Coul Irish night bij Klooster Graefenthal (D) .. » 15 maart