Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Klarinettist Emirhan Tuğa brengt samen met pianist Ere Lievonen en cellist Antonis Pratsikanis een boeiend kamermuziekprogramma rondom de magnifieke componist Johann Sebastian Bach. Componist Felix Mendelssohn haalde de Matthäus Passion uit het archief en voerde dit werk uit tijdens een concert in Berlijn in 1829. Pas na dit concert werden ook overige vergeten werken van Bach gepubliceerd en gespeeld. Vervolgens lieten veel kunstenaars en componisten uit de 19e en 20e eeuw zich inspireren door de muziek van J.S. Bach. Diens werken, vooral zijn compositie Kunst der Fuge, beïnvloedden met hun symbolische en wiskundige uitdrukkingsstijl de componisten van het begin van de 20e eeuw, waaronder Erik Satie, Max Reger en Arnold Schönberg. Overigens lieten ook beeldend kunstenaars uit die periode, bijvoorbeeld George Braque, Wassily Kandinsky en Paul Klee, zich inspireren door de werken van J. S. Bach. Trio Emerant is opgericht in 2024. Het programma rond J.S. Bach is de eerste gezamenlijke uitvoering. Trio Emerant bracht dit nieuwe programma voor het eerst in Istanbul en Amsterdam en wekte daarmee veel belangstelling van het publiek. In mei 2024 heeft het trio de nieuwe transcripties van J.S. Bach opgenomen. Het album ‘Bach on the Clarinet’ komt uit in februari 2025 en is na het concert te koop in de kerk.
Aanvangstijden
Zondag 9 maart 2025: 15.30 uur
Podium Buiksloterkerk is open om de website. Het concert duurt tot ongeveer de website, met daarin een pauze.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het optreden zelf.
Prijzen
Entree: Normaal € 17,50 / Vrienden € 12,50 / Tot 18 jaar € 10,00. Koffie en thee: gratis of vrijwillige bijdrage. Kaarten zijn te koop via de website.