Altijd toegang tot je favoriete uitjes

Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.

Inloggen

Janne Timmer

Zondag 27 juli 2025 | De Brauerij | Leuth (Berg en Dal)
Janne Timmer was de rockende frontvrouw van Harlem Lake en komt naar De Brauerij om haar artistieke pad na te streven. Want er schuilt meer achter haar energieke stage persoonlijkheid: met veelzijdige stem aan de piano speelt ze een intieme voorstelling met eigen nieuwe muziek vol soul, gospel en blues. Timmer is een echt gevoelsmens en wie haar liedteksten bestudeert, kan tot de conclusie komen dat deze 26-jarige songwriter wellicht zelfs een hopeloze romanticus is.

Timmers solo werk is divers met als gemene delers oprechte emotie, kundig geschreven teksten en composities, en uiteraard haar meeslepende stem. “Ik wil graag mensen raken. Dat wil ik even graag met een verhaal of mooi gedicht doen, als met de muziek. Solo heb ik alle vrijheid om mij in te leven en de muziek te volgen”, zegt Timmer daarover. Haar geluid is gebouwd op invloeden van blues, soul, americana en singer-songwriter. Voor liefhebbers van Carole King, Bonnie Raitt, Beth Hart, Lizz Wright & Jon Allen. Deze zomer werkt Janne ook aan een EP.


Aanvangstijden

Zondag 27 juli 2025: 15.00 uur
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het optreden zelf.

Prijzen

20 euro.
 

Bezoekersinformatie

De Brauerij
Mehrer Straße 1 Kranenburg-niel (de) 1 km van Leuth
Leuth (Gelderland)
Meer informatie »


Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres
Genre: Muziek | Overig

Voeg een review toe

Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *






Laat dit leeg:

Ook interessant

  • Ivangh and the Nightcats treedt op bi...
    Ivangh and the Nightcats is een power-trio, geformeerd rond frontman Harald Ivangh blues/ rock & rol .. »
    27 april
  • Soulful Symphony
    Vocal group ZiZo en de Later als je Big Band swingen de pannen van het dak in Huissen. .. »
    9 mei
  • De Brauerij
    Een fijne landelijke plek in het grensgebied bij Nijmegen .. »
Uitgelicht