Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Onder de noemer ‘Kunstcarrousel’ tonen 40 Zeeuwse kunstenaars hun werk in Middelburgse Abdij.
Veertig Zeeuwse kunstenaars krijgen onder de noemer ‘Kunstcarrousel’ drie lange weekenden de tijd hun werk te laten zien. Provincie Zeeland heeft voor de ‘Kunstcarrousel’ een prachtige locatie ter beschikking gesteld in de Kloostergangen, Loggia en Crypte van het Abdijcomplex te Middelburg. Bijzonder is de toegang tot de Crypte die normaliter voor bezoekers gesloten is. Ook liefhebbers van historie, architectuur en rust komen in de Abdij ruimschoots aan hun trekken.
De ‘Kunstcarrousel’ geeft een goed beeld van wat er in Zeeland aan kunst gemaakt wordt en biedt voor elk wat wils. Denk aan assemblages, textiel- en glaskunst, diorama’s, designschoenen, collages, beelden, en sculpturen.
In de Loggia op het Abdijplein is werk te zien van twee kunstenaars die beiden een sterke binding met Zeeland hebben. Lut de Baere toont assemblages gemaakt uit de huid van een op de Westerschelde gezonken motorschip. Gydon Amitai is een in Middelburg wonende kunstenaar die recentelijk afgestudeerd is aan de kunstacademie. Gydon is één van de door het CBK geselecteerde kunstenaars van ‘De Zeeuwse Lichting’. In de Kloostergangen exposeren o.a. Jeroen Kersouw, Rien Dekker en Ro-Nald Schrauwen, de bedenker van ‘Pakje Kunst’ dat in Zeeland verkrijgbaar is. In de Crypte werk van o.a. Van Petra Bouman en de geboren en getogen Middelburgers Bas Kalle en Elsbeth de Kuyper-Rijken.
Aanvangstijden
6 t/m 23 maart 2025: 11:00 uur
6 t/m 23 maart 2025 Iedere donderdag t/m zondag van 11.00 tot 17.00 uur.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de tentoonstelling zelf.
Bezoekersinformatie
Abdij Middelburg
Abdijplein Middelburg
4331 BK Middelburg (Zuid-Holland) Meer informatie »
Blijf op de hoogte
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Tentoonstelling | Beeldende kunst
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
Visserijmuseum Breskens Museum over de visserij in Breskens. Bewonder krabben, haaien, kreeften, zeesterren, voorwerpen, .. »
Museum Memorial 40-45 Kapelle Herinneringsmuseum Memorial 40-45 Kapelle en Frans Militair Ereveld .. »
Zeeuws Museum Eigentijdse presentaties van het Zeeuws erfgoed. Het museum bevindt zich in de middeleeuwse abdij .. »