Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Lang geleden leefden er een zeerover en een zeemeermin op kasteel Rosendael. Nu zwemt er iets mysterieus in de vijver naast het kasteel. Vreemd, spannend en. Misschien wel gevaarlijk? De magische professor Bombastix gaat op onderzoek, mét zijn toverdrankmachine. Wil jij hem helpen? Kunnen jullie samen het natte mysterie van Rosendael oplossen?
De voorstelling duurt ongeveer 45 minuten. Bij de ticketprijs zit een bezoek op eigen gelegenheid aan het kasteel inbegrepen, tussen 12.30 en 14.30 uur. Wil je zeker zijn van een plekje? Reserveer dan vandaag nog online!.
Aanvangstijden
Donderdag 6 maart 2025: 00:00 uur
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de voorstelling zelf.
Bezoekersinformatie
Kasteel Rosendael
Rosendael 1
6891 DA Rozendaal (Gelderland) Meer informatie »
Blijf op de hoogte
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Theater | Kindervoorstelling
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
Céline Janssen - Opera voor Dummies 2 Voorstelling in Doetinchem .. » 23 februari
Luuk Ransijn - Vacht Voorstelling in Doetinchem .. » 1 maart
Vuile Huichelaar - Foute Liedjes Parade Voorstelling in Doetinchem .. » 26 februari