Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Kijkje achter de schermen bij uniformberoepen! Op zaterdag 24 mei organiseert het Gevangenismuseum weer de Bajesdag. Een dag vol demonstraties en unieke inkijkjes in de wereld van politie, justitie en detentie. Ervaar wat er gebeurt als je de wet overtreedt: van politieonderzoek tot rechtszaak, van detentie tot vrijlating én daarna. Een boeiend dagje uit voor het hele gezin. Daar wil je bij zijn!
Wat kun je verwachten? Bekogel de gevangenis-ME en laat je besnuffelen door een drugshond, of woon een echte rechtszaak bij en stap in een cellenbus of gevangenis. Luister naar het indrukwekkende verhaal van een ex-gedetineerde, test jezelf op een uitdagend parcours en ontdek nog veel meer. Exclusief op deze dag: bezoek het Arbeidscomplex van gevangenis Esserheem en zie wat gedetineerden achter de muren maken.
“ Een 'boeiend' dagje uit voor het hele gezin! ”
Boek je tickets via onze website. De Bajesdag wordt georganiseerd in samenwerking met PI Veenhuizen, Dienst Vervoer en Ondersteuning, Rechtbank Noord-Nederland, Parket Noord-Nederland, Marechaussee, Politie en Brandweer Veenhuizen.
Voor wie?
Dit evenement is voor kinderen, tieners en volwassenen.
Aanvangstijden
24 mei 2025
10.00-17.00 uur
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het evenement zelf.