Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Na een aantal succesvolle edities komt de Pinksterfair het Laer natuurlijk weer terug in het pinksterweekend van 2025.
Op zaterdag 7 juni, zondag 8 juni en maandag 9 juni wordt landgoed het Laer in Ommen wederom omgetoverd tot een prachtige fair. We vieren het 5-jarig jubileum van de fair met verrassende nieuwe elementen.
Op deze prachtige locatie kun je tijdens het pinksterweekend 3 dagen lang genieten van een breed scala standhouders met unieke, exclusieve en bijzondere producten. Zoals(tuin)meubelen, brocante mode(accessoires) en heerlijke lekkernijen.
Naast de vele leuke kramen en stands is er live muziek, theater en zijn er leuke workshops. Ook is er genoeg te doen voor kinderen. Een gezellig dagje uit voor het hele gezin!
“ Unieke, exclusieve en bijzondere producten vind je op de Pinksterfair op landgoed Het Laer. ”
Vier de zomer!.
Voor wie?
Dit evenement is voor jong volwassenen, volwassenen en senioren.
Aanvangstijden
7 t/m 9 juni 2025
Elke dag van 10:00-17:00uur
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het evenement zelf.
Prijzen
Kinderen t/m 12 jaar: gratis toegang
Volwassenen: online €10.00 | aan de kassa: €12.50
Parkeren is gratis - let op er is maar beperkt parkeerplek dus kom vooral op de fiets of met het openbaar vervoer.