Altijd toegang tot je favoriete uitjes

Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.

Inloggen

Pinksterfair Het Laer in Ommen

7 t/m 9 juni 2025 | Landgoed het Laer | Ommen
 vindt dit leuk
(17 stemmen)
88%
Stem nu ook
Na een aantal succesvolle edities komt de Pinksterfair het Laer natuurlijk weer terug in het pinksterweekend van 2025. Op zaterdag 7 juni, zondag 8 juni en maandag 9 juni wordt landgoed het Laer in Ommen wederom omgetoverd tot een prachtige fair. We vieren het 5-jarig jubileum van de fair met verrassende nieuwe elementen.

Op deze prachtige locatie kun je tijdens het pinksterweekend 3 dagen lang genieten van een breed scala standhouders met unieke, exclusieve en bijzondere producten. Zoals(tuin)meubelen, brocante mode(accessoires), heerlijke lekkernijen, beauty en verzorging, (glas)kunst, luxe buitenhaarden, barbecues en heel veel meer!

Een dagje Pinksterfair is een gezellig dagje uit, waar je dus naar hartenlust kan shoppen, maar ook verrast wordt door theateroptredens, een lekker bakje koffie of drankje kan doen op één van de terrassen, aan kan schuiven bij creatieve workshops, verschillende demonstraties kan bijwonen, en ook gewoon even lekker kan luisteren naar het muzikale aanbod.
“ Unieke, exclusieve en bijzondere producten vind je op de Pinksterfair op landgoed Het Laer. ”
Kindervermaak
Natuurlijk denken we ook aan de jonge bezoekers! Bij de kinderboerderij kan je verschillende dieren aaien, je kan je laten schminken, je kan leuke workshops volgen, er zijn heel veel lekkernijen om van te smullen en als je ook van winkelen houdt, zijn je tassen zomaar vol 😉.

Voor wie?

Dit evenement is voor jong volwassenen, volwassenen en senioren.


Aanvangstijden

7 t/m 9 juni 2025

Elke dag van 10:00-17:00 uur
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het evenement zelf.

Prijzen

Kinderen t/m 12 jaar: gratis toegang
Volwassenen: online €10.00 | aan de kassa: €12.50
Parkeren is gratis - let op er is maar beperkt parkeerplek dus kom vooral op de fiets of met het openbaar vervoer.

Bezoekersinformatie

Landgoed het Laer
Het Laar 2
7731 AV Ommen
Meer informatie over Pinksterfair Het Laer »
Schrijf een review »

Meer over:


Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres


Video Pinksterfair Het Laer

Schrijf als eerste een review







Laat dit leeg:

* Verplichte velden. Jouw e-mailadres wordt niet getoond.

Ook interessant

  • Theater De Voorveghter
    Bruisend theater waar altijd iets te beleven valt. Van theatervoorstellingen tot de nieuwste bioscoo .. »
  • Tuinen Mien Ruys
    Bekijk het levenswerk van Nederlands meest bekende tuinarchitecte uit de 20e eeuw, Mien Ruys. .. »
  • HOFtheater
    Leuk intiem theater met goede programmering .. »

Uitgelicht