Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Koningsdag Wijk bij Duurstede wordt gevierd met een gevarieerd programma voor jong en oud. Van de traditionele kleedjesmarkt tot de 76e editie van de Singelloop, en van kinderactiviteiten tot live muziekoptredens verspreid over de stad.
De kleedjesmarkt vindt plaats in de Veldpoortstraat, Kloosterleuterstraat, Muntstraat en op het Muntplein. Verder zijn er door het gehele centrum tal van activiteiten, zoals optredens op diverse podia, tweedehands boekenmarkt in de 'Open Hof', de 76e Singelloop, kinderactiviteiten, Straatmuzikantenfestival, kanovaren in het Kasteelpark en op het Kasteeleiland en meer. Op de Mazijk staat op het grasveld een luchtkussenbaan opgesteld. Hier is ook een podium met live muziek. Kortom vier Koningsdag dit jaar in Wijk bij Duurstede!
Programma: kleedjesmarkt: vanaf 06:00 uur Kinderactiviteiten: Van 11:30 tot 17:00 uur zijn er diverse activiteiten zoals ringsteken, een zweefmolen en een luchtkussen op het Kloosterplein. Deelname kost €2,- per activiteit (betaling via QR-code).
“ Volop live muziek, kleedjesmarkt en (kinder)activiteiten op Koningsdag in Wijk bij Duurstede ”
Muziek en entertainment: Podium bij De Veldpoort: optredens van DJ Nozem Goes Classic, Radicaal Retards, Beep Tones, Theo Mezz, DJ Jean en verrassingsacts. Podium bij De Engel: DJ Chiel, Pascal Redeker, Jeffrey van Bennekom, Sven Versteeg, Waterproof Shampoo en Confetti Ravers. Café 't Hoff: live muziek van Vintage 5, Neon Green Punch en de Lekpop DJ Squad. Café Ome Ko: vanaf 18:00 uur live band met jaren '60 en '70 rhythm and blues.
Aanvangstijden
26 april 2025
Zaterdag 26 april: 06.00 – 24.00 uur
Kleedjesmarkt : 06.00 - 15.00 uur
Singelloop: 11.30 - 14.00 uur
Spelen en muziek op de Mazijk: 12.00 - 24.00 uur
Muziek op de Markt: 14.00 - 24:00 uur
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het evenement zelf.