Altijd toegang tot je favoriete uitjes

Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.

Inloggen

Jumpin' de Weel in Nisse

28 juli t/m 3 augustus 2025 | Terrein Jumpin' de Weel | Nisse (Borsele)
 vindt dit leuk
(12 stemmen)
75%
Stem nu ook
Van 27 juli t/m 3 augustus organiseren de Weelruiters het jaarlijks terugkerende evenement “Jumpin’ de Weel” aan de Ambachtsherendijk in Nisse. 7 dagen lang kan het publiek genieten van de paardensport en diverse nevenactiviteiten.

De sport varieert van beginnersniveau tot en met de 1.45 hoge springrubrieken. Ook dit jaar zijn de Bixieproeven (dressuur en springen) weer aanwezig voor de jeugd vanaf 4 jaar, een superleuke rubriek om een kind spelenderwijs kennis te laten maken met de wedstrijdsport.

Op maandag 28 juli gaat Jumpin’ de Weel van start met de dressuurrubrieken paarden en pony ’s klasse B t/m M2. Dinsdag 29 juli L2 t/m ZZL , Kür op muziek en Subtop. Woensdag 30 juli Subtop, Finale B t/m M pony's en paarden en Kür op muziek. Vanaf woensdagmiddag tot en met zondag worden de springrubrieken verreden.

Zaterdag (2 augustus) is een dag voor een breed publiek. Naast de springrubrieken is er deze dag een uitgebreid aanbod aan activiteiten, kinderhoek en diverse activiteiten. Andere terugkerende onderdelen zijn o.a. De fair, ponyrijden en diverse kinderactiviteiten.
Zaterdag 2 augustus wordt het weer een groot feest met een live band, voor deze laatste avond heeft men een geldig toegangsbewijs nodig. Kaarten zijn te bestellen via de website, hier vindt u ook het programmaoverzicht.
“ Jumpin' de Weel is het paardenevenement van Zeeland. ”
Dankzij een flink aantal zeer gewaardeerde sponsoren is de toegang tot Jumpin’ de Weel nog steeds gratis.

Voor wie?

Dit evenement is voor kinderen, tieners en jong volwassenen.


Aanvangstijden

28 juli t/m 3 augustus 2025

programma verschilt per dag en is te vinden op de website
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het evenement zelf.

Prijzen

De toegang is gratis.
Op zaterdag zijn de kosten voor het parkeren 5,00 en voor de feestavond 10,00.

Bezoekersinformatie

Terrein Jumpin' de Weel
Ambachtsherendijk
Nisse
Meer informatie over Jumpin' de Weel »
Schrijf een review »

Meer over:


Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres


Schrijf als eerste een review







Laat dit leeg:

* Verplichte velden. Jouw e-mailadres wordt niet getoond.

Ook interessant

  • Vintage & Brocantemarkt Middelburg
    Waar de markt vol staat bieden wij u onze markt aan vol brocante-, curiosa- en antiek. .. »
  • Vintage- brocante- & antiekmarkt Midd...
    Iedere maandag in de zomermaanden. Kom nu struinen langs de volle kramen in de hoofdstad van Zeeland .. »
  • Zeeuwse Bloembollenroute
    Geniet van de fantastische kleurrijke bloembollen in het mooie Zeeland .. »

Uitgelicht