Altijd toegang tot je favoriete uitjes

Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.

Inloggen

Van onschatbare waarde - 200 jaar Naturalis

5 juni t/m 5 september 2021 | Naturalis | Leiden
Naturalis Biodiversity Center in Leiden viert feest! 200 jaar geleden richtte Koning Willem I het Rijksmuseum van Natuurlijke Historie op. Wat ooit begon als zijn persoonlijke verzameling, groeide in 2 eeuwen uit tot een collectie van 42 miljoen objecten. Daarmee is het één van de grootste en meest toonaangevende collecties ter wereld.

De tentoonstelling toont 25 topstukken uit de collectie van Naturalis. Zeldzame objecten, uiterst kwetsbaar, uitgestorven en bron van baanbrekend wetenschappelijk onderzoek. Ook zijn er portretten van bijzondere Nederlanders met hún natuurhistorische schat.


Aanvangstijden

5 juni t/m 5 september 2021: 00:00 uur

Dagelijks open van 10.00 tot 17.00 uur.
Bestel altijd je ticket met starttijd voor bezoek.
Let op: Dit heeft al plaatsgevonden.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de tentoonstelling zelf.

Prijzen

Vanaf 4 jaar: € 16,00
Tot en met 3 jaar: gratis
Met Museumkaart: gratis.
 

Bezoekersinformatie

Naturalis
Darwinweg 2
2333 CR Leiden (Zuid-Holland)

Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres
Genre: Tentoonstelling | Historisch

Voeg een review toe

Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *






Laat dit leeg:

Ook interessant

  • Expositie Open Overheid
    Het Atrium Den Haag staat deels in het teken van Open Overheid tijdens een expositie. .. »
    t/m 28 februari
  • TU Delft Hortus Botanicus
    In onze technische botanische tuin wordt al meer dan 100 jaar botanisch onderzoek aan planten gedaan .. »
  • Atlantikwall Museum Noordwijk
    Diverse bunkers uit de Tweede Wereldoorlog verbonden door een gangenstelsel .. »
Uitgelicht