Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Na 'Shuggie Bain' neemt Douglas Stuart ons met 'Mungo' weer mee naar Glasgow. Werkloosheid, woede, gebroken gezinnen, liefde, moeders, armoede, geweld, geloof, trots, alcohol en homoseksualiteit zijn terugkerende elementen. 'Mungo' speelt in een arme wijk van Glasgow waar katholieken en protestanten elkaar nog altijd niet verdragen.
Douglas Stuart (1976, Glasgow, Schotland) is een Schots-Amerikaanse schrijver en voormalig mode-ontwerper. Hij groeide op in Glasgow, studeerde in Londen en werkt tegenwoordig in New York als schrijver. Voor zijn debuutroman 'Shuggie Bain' kreeg hij in 2020 de Booker Prize.
Inleidingen door Toef Jaeger, redacteur NRC en auteur van het boek 'De jongens van Barbarber. Hoe een vriendschap het literaire landschap veranderde'. En Claudia Straatmans, hoofdredacteur Nouveau magazine & lifestyledeskundige.
Aanvangstijden
Woensdag 14 september 2022: 00:00 uur
Zaal open: 19.30 uur. Aanvang: 20.00 uur. Verwacht einde: 22.15 uur.
Let op: Dit heeft al plaatsgevonden.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de voorstelling zelf.
Prijzen
€ 15.
Bezoekersinformatie
Kroonsael van Café Restaurant Oncle Jean
Ginnekenweg 338
4835 NM Breda (Noord-Brabant)
Blijf op de hoogte
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Theater | Lezing
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
Pathé Breda Ruime en moderne bioscoop in Breda met de topfilms van dit moment. Met 7 zalen. .. »
Fotografiecafé - Gerard Laurenssen Voorstelling in Goirle .. » 24 april
Het Efteling Theater Theater bij het Efteling Park. Met vooral musicals, voor jong en oud. .. »