Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Op zondag 13 april 2025 brengt het OSO Symfonie Orkest een sfeervol voorjaarsconcert ‘De Lage Landen’ in De Vlieren in Breda. Onder de bezielende leiding van dirigent Carlo Nabbe presenteert het orkest een programma met muziek van componisten uit Nederland en Vlaanderen.
Solist: hoboïste Anna Marieke Zijlstra De solistische bijdrage is van hoboïste Anna Marieke Zijlstra. Zij is een veelzijdig musicus die naast haar werk als hoboïste in gerenommeerde orkesten, zoals het Metropole Orkest, ook actief is als zangsolist en docent. Tijdens dit concert vertolkt zij werken van Willy Ostijn en Johan Wagenaar.
Deze middag hoort u werken van componisten uit de Lage Landen. De middag vangt aan met de Ouverture in b-mineur van Johannes Verhulst, gevolgd door Willy Ostijns Elegie voor hobo en orkest en Johan Wagenaars Larghetto voor hobo en orkest, met soliste Anna Marieke Zijlstra. Na de pauze speelt het orkest Oud-Nederlandsche Dansen van Julius Röntgen en het concert wordt afgesloten met de Symfonie in c-mineur van Daniël de Lange. Het belooft een mooie middag te worden!
Het concert De Lage Landen vindt plaats op zondag 13 april 2025 om 14.30 uur in Ontmoetingscentrum De Vlieren in Breda. Meer informatie over OSO Symfonie Orkest en kaarten zijn te verkrijgen via de website: osoweb. nl of aan de zaal. Graag tot dan!.
Aanvangstijden
Zondag 13 april 2025: 14.30 uur
Zaal open om 14.00 uur Het concert zal tussen 16.00 - 16.30 uur afgelopen zijn.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het optreden zelf.
Prijzen
€17,50 Volwassenen €12,50 Jeugd tot 12 jaar prijs is inclusief koffie of thee in de pauze.
Bezoekersinformatie
Ontmoetingscentrum De Vlieren,
Mgr. Nolensplein 1
4812 JC Breda (Noord-Brabant) Meer informatie »
Blijf op de hoogte
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Muziek | Klassiek
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
Mezz Muziekpodium in Breda .. »
Best of Pink Floyd - A Pink Floyd exp... Optreden in Goirle .. » 4 april
Ein deutsches Requiem - Brahms Één van de meest troostrijke en ontroerende requiems ooit geschreven! .. » 11 april