Altijd toegang tot je favoriete uitjes

Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.

Inloggen

Meivakantie preHistorisch Dorp in Eindhoven

19 april t/m 4 mei 2025 | preHistorisch Dorp | Eindhoven
 vindt dit leuk
(1 stemmen)
100%
Stem nu ook
Ooit gedroomd van een tijdmachine? Deze meivakantie is je kans om die droom werkelijkheid te laten worden in het preHistorisch Dorp in Eindhoven! In dit openluchtmuseum brengt elke stap je bij een andere periode uit de geschiedenis: van het jagen in de prehistorie tot de ambachten van de middeleeuwen. Laat je verrassen door de historisch bewoners, leef je uit met verschillende activiteiten uit het verleden of kijk je ogen uit in de eeuwenoude hoeves. Een bezoek aan dit museum is absoluut kidsproof!
Op ontdekkingstocht
In de meivakantie is er iedere dag van alles te beleven in het preHistorisch Dorp. Je reist langs tientallen eeuwen geschiedenis en komt oog in oog te staan met historische bewoners van de prehistorie tot de middeleeuwen. Hoe overleeft een jager met vuurstenen en een speer? Wat deden de eerste boeren en hoe zit het eigenlijk met de middeleeuwers en hun handel en steden? Hier ontdek je hoe het dagelijks leven van járen geleden eruitzag.
Historisch speelplezier
Geniet van de verhalen en hou je vooral niet in om ook zelf je handen uit de mouwen te steken. Wat dacht je van vuur maken zonder lucifers, speerwerpen, of een broodje bakken? Of maak bijvoorbeeld eens je eigen hut met takken, leer hoe je een mantelspeld maakt of grijp de kans om met pijl en boog te schieten. Vies worden mag ook: in de leemkuil kun je spelen of je eigen amulet maken. Jong en oud kan zich hier uren vermaken..
“ In de meivakantie is er iedere dag van alles te beleven in het preHistorisch Dorp. ”


Voor wie?

Vooral voor kinderen.


Aanvangstijden

19 april t/m 4 mei 2025

Het preHistorisch Dorp is tijdens de meivakantie dagelijks open van 10:00 tot 17:00 uur, met uitzondering van zaterdag 26 april.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het evenement zelf.

Prijzen

Kaarten kosten € 13,50 en zijn zowel online als aan de kassa verkrijgbaar. Gratis voor kinderen t/m 3 jaar en Museumkaarthouders. Aan de kassa zijn ook Museumkaarten verkrijgbaar, zolang de voorraad strekt.

Bezoekersinformatie

preHistorisch Dorp
Boutenslaan 161b
5644 TV Eindhoven
Meer informatie over Meivakantie preHistorisch Dorp »
Schrijf een review »


Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres


Schrijf als eerste een review







Laat dit leeg:

* Verplichte velden. Jouw e-mailadres wordt niet getoond.

Ook interessant

  • Thjum Arts - Hoe heeft het zover kunn...
    Voorstelling in Veghel .. »
  • Natuurtheater De Donck
    Openluchttheater met toneel, theater en muziek. Voorstellingen zijn er voor jong en oud. .. »
  • QUEEN Theater - Reis naar jouw ware n...
    Reis mee naar jouw ware natuur, jouw charisma, energie! Met de meesterwerken van Queen. Live & puur. .. »

Uitgelicht