Altijd toegang tot je favoriete uitjes

Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.

Inloggen

Speeltuin De Torteltuin

Speeltuin De Torteltuin in Rotterdam, Zuid-Holland
Een ware groene parel in het melanchtonpark, in Rotterdam schiebroek. Het is even zoeken, maar met bus 35, tram 8, 25 en zelfs de randstadrail, kan je er komen en ook voor de auto is parkeerruimte ..
M. Herlaar, 2012
0 reviews | Lees verder
 vindt dit leuk
(27 stemmen)
85%
Stem nu ook
Speeltuin de Torteltuin is bijna elke dag geopend. Kom jij ook lekker spelen, springen, rennen, klimmen en klauteren? In de mooie groene omgeving staan diverse uitdagende speeltoestellen voor jonge en oudere kinderen.

De speeltuin organiseert verschillende binnen- en buitenactiviteiten. Iedere woensdagmiddag is er wat te doen. Van een filmmiddag en knutselmiddag tot voorlezen en spelletjes doen. Kom gezellig eens langs!
📍 Meer ontdekken in de regio? Bekijk ook dagjes uit in Zuid-Holland.

Openingstijden

Alleen in de kerstvakantie is Speeltuin De Torteltuin gesloten, in de andere vakanties is de speeltuin bijna elke dag geopend.
Controleer voor een bezoek altijd even de openingstijden op de website van de locatie zelf.

Bezoekersinformatie

Speeltuin De Torteltuin
Van Enckevoirtlaan 6
3052 KR  Rotterdam
Naar de website
Foutje gezien? Laat het ons weten. Wij zijn je dankbaar.

Versturen

Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres
 

Beoordelingen van Speeltuin De Torteltuin

0 reviews | Voeg een review toe
Speeltuin De Torteltuin scoort een 8,5 uit 10 op basis van 27 stemmen.

Ook interessant

  • Segway Rotterdam
    Ontdek Rotterdam op een segway. .. »
  • Citygame City Detective Leiden
    Ga de uitdaging aan tijdens dit detective stadsspel (+/- 2 uur) voor 1 tot 6 personen van Qugato. .. »
  • Escaperoom Sliedrecht
    Kitchen Disaster - Weten jullie de avond te redden? .. »
  • Escaperoom Kasteel van Rhoon
    Bevrijd jij Gijs van Duyvelant uit de gevangenis op de klokkezolder en lukt het jullie te ontsnappen .. »
Uitgelicht